.
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות

 

בית | ענן פרטי | Data Center | אודות |  יצירת קשר
 
אחסון וניהול שרתים
אחסון וניהול מערכות מידע
שירותי ניטור
שירותי סינון דואר

 

חוות השרתים

בבעלות חברת פריזה מתחמי שרתים הממוקמים בחוות השרתים: מתחם ראשי בחוות השרתים של בזק בינלאומי ומתחם משני בחווה המרכזית של חברת נטויז`ן. החוות נבנו בסטנדרטים המחמירים ביותר הקיימים כיום. חוות השרתים מאובטחות 24 שעות ביממה וכוללות שומר ומערכות של מצלמות במעגל סגור. הגישה לחוות עצמן מבוקרת ומתאפשרת לאנשים מורשים בלבד. השרתים שלנו מותקנים בארונות תקשורת, בחדרים הכוללים מיזוג תת ריצפתי ומחוברים למערכת חשמל ומיזוג מגובות. חוות השרתים מוגנות ע"י מערכת לגילוי מוקדם וכיבוי אש.

 

קישוריות החוות
חוות השרתים כולן מחוברות בסיבים אופטיים ישירות ל-
Back-Bone.
לחברת פריזה רוחבי פס של למעלה מ 100 מגה סימטרי, כולל גיבוי, לרשת האינטרנט. בנוסף לקישור לרשת האינטרנט אנו מאפשרים ללקוחותינו אחסון שרתים וחיבור אליהם באמצעות חיבור ישיר
Point to Point כך שגם בהיבט ביצועי תקשורת וגם בהיבטי אבטחת מידע זוהי קפיצת מדרגה משמעותית.
אבטחה וניטור
חוות השרתים של חברת פריזה מאובטחת עי
Clustered firewall  ברמת חומרה, המערכות בחווה מנוטרות על ידינו 24 שעות ביממה ועל כל תקלה או בעיה אנו מקבלים התראות מיידיות כולל ב SMS.

בין שירותי החווה המרכזיים:

זמינות
הזמינות עליהן מתחייבות ספקיות האינטרנט עלות חוות השרתים הינה כ 99% במשך שנה.
לאור העובדה הזו ניתן למקם שירותים קריטיים בשתי החוות לשם קבל שרידות וזמינו גבוהים יותר. נושא זה דורש פתרון תפור לצרכי לקוח. 

 

השירות
חברת פריזה בחרה להקים את מתחמי השרתים באופן עצמאי ואינה עושה שימוש בציוד שיתופי של ספקיות האינטרנט ! מעבר לתשתיות חשמל מיזוג וחיבור לרשת האינטרנט כלל התשתיות הנן בבעלות פריזה ומנוהלות על ידינו באופן עצמאי: מתגי התקשורת, מערך האבטחה, מערך הניטור, השרתים. לניהול עצמאי זה חשיבות עליונה הן בגמישות והן בזמינות ומהירות התגובה, בפועל הקטנו את התלות בחוות למינימום האפשרי. ניהולה המקצועי של החווה נתון בידי אנשי מקצוע של חברת פריזה כך שהקשר בין החווה לבין לקוחותינו בתחומים האחרים שקוף וללא מעצורים, לכל צורך ניתן מענה מיידי באמצעים פנימיים של פריזה ללא צורך בגורמים חיצונים.

 


מערכות המידע בענן


הענן האירגוני, ERP, CRM


ענן מערך ניהול השירות