.
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות

 

בית | שירותי ייעוץ | שירותים ופתרונות | תשתיות ומוצרי מדף | חומרה ותוכנה | אודות |  יצירת קשר
 
תשתיות מחשוב ותקשורת
תוכנה ורישיונות

 

תוכנה ורשיונות

בזכות שיתופי הפעולה עם גורמים משמעותיים בכל תחומי עיסוקה של החברה לפריזה היכולת להתאים את הפתרון הנכון ביותר עבור הלקוח מבחינת תוכנה ורישוי.אנו מספקים מגוון רחב של מוצרים בתחום התוכנה כגון מערכות הפעלה ותוכנות מיקרוסופט, תוכנות גיבוי ואנטי וירוס, תוכנות אבטחת מידע, תכנות ליצירת תקשורת מאובטחת ועוד.
באמצעות שיתופי הפעולה עם הספקים הטובים ביותר אנו מקפידים על מתן פתרון נכון וחידושים מדי תקופה. חידוש רישיונות מאפשר ללקוחותינו להנות מגירסאות חדשות ועידכונים שוטפים לאורך כל השנה במחירים תחרותיים.

פתרונות תכנה מרכזיים אותם אנו מספקים כוללים את ספקי התכנה המובילים בעולם.
 
מיקרוסופט:
 החברה המובילה בעולם בתחום תוכנות הפעלה, יישומי שרת לסביבות שרת/לקוח, יישומים עסקיים וצרכניים, תוכניות מדיה אינטראקטיביות, פלטפורמות אינטרנט וכלי פיתוח.   
 
חברת פריזה משווקת את מוצרי פורטינטחברת פורטינט מהחברות המובילות בעולם בתחום אבטחת המידע בכלל ותחום ה UTM (unified threat-management) בפרט מביאה לתחנות הקצה את תכנת FortiClient המהווה מוקד אבטחה ותקשורת מאובטחת מרכזים לתחנות עבודה.
 
מקאפי:
מקאפי (McAfee) הינה חברה מהמובילות בעולם בתחום תוכנות אנטי וירוס ואבטחת מידע. החברה משווקת את McAfee VirusScan ומוצרי אבטחה דומים מגוונים. לחברת פריזה נסיון רב בישום, אינטרציה והטמעת מערכות ניהול אנטי וירוס מרכזיות ובכלל זה למערכות ניידות, תחנות עבודה שרתים, שרתי דואר וכו`.
 
סימנטק:
אנו מספקים את פתרונות הגיבוי מבית סימנטק ובכלל זה פתרונות גיבוי מסורתיים Backup exec  וכן פתרונות גיבוי של שכפול מערכות שלמות Backup Exec System recovery כולל יכולת שחזור בין חומרות שונות, ממערכות וירטואליות למערכות פיזיות V to P וממערכות פיזיות לוירטואליות  P to V. לחברה ניסיון רב בהטמעת מערכות גיבוי אלו כולל ניסיון בשחזורי אמת.
 

מערכות המידע בענן


הענן האירגוני, ERP, CRM


ענן מערך ניהול השירות