.
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות

 

ראשי | מוצרים
 | יישומים | פיתוח מערכות מידע בענן | טכנולוגיה | שירותים | תמיכה | אודות |  יצירת קשר
 
מערכת סקרים
ניהול מערך חינוך
ניהול משימות
ניהול מערך פיקוח
פלטפורמת סחר אלקטרוני
ניהול מכללה
ניהול מערך מלגות
קריאות שירות
מערכת SMS OTP
מערכת ניהול שותפויות
מערכת גיוס, מיון והרשמה
מערכת לניהול גנזך
VetPro - לוטרינר
מערכת לניהול קהילות

 

מערכת גיוס, מיון והרשמת מועמדים און-ליין לנוער שוחר מדע וטכנולוגיה

חברת פריזה השיקה מערכת מידע להרשמה ומיון מקוונים לקליטה, ניתוח ודירוג על פי משקלים של בקשות מועמדות

20/07/2015

טופס הרשמה מקוון שנבנה על ידי חברת פריזהחברת פריזה השיקה עבור לקוחותיה מערכת גיוס מועמדים, מיון והרשמה מקוונת לקליטת בקשות מועמדות. מערכת ההרשמות מאפשרת למנהל המערכת לבחון את כלל ההרשמות שהתקבלו באופן מקוון תוך שימוש במערכת מידע וללא צורך במילוי טפסים ידניים. המערכת כוללת מנגנון ניתוח מתוחכם של הבקשות באופן המאפשר ללקוח שליטה מלאה על משקלי מרכיבי ניתוח הבקשות.

לכל נתון שנקלט בטופס ההרשמה יש במערכת המידע המקוונת עצמה מערך קידודים המאפשר ניקוד פרטני של נתון זה ביחס למיפוי משקלים (ניקוד) אותו קבע הארגון המשתמש במערכת. מערכת המידע מאפשרת למנהל המערכת שליטה מלאה במיפוי המשקלים ובכך נותנת לו את האפשרות והגמישות לכייל את מפת משקלים זו ולהתאימה לצרכי הארגון.

התוצר שמייצרת מערכת המידע הינו מערך מיון ודירוג מקוון של כלל הבקשות על פי מיפוי משקלי נתוני הרישום הנקלטים. לדוגמא, הארגון מעוניין לתעדף תושבי ישובי עימות וכן בעלי הכנסה נמוכה מהממוצע. תיעדופים אלו יובאו בחשבון במפת המשקלים וישובי עימות יקבלו ניקוד גבוה יותר כך שהציון הכללי של בקשות אלו יהיה גבוה יותר.

המערכת פותחה ב ASP.NET תוך שימוש ביכולות המגוונות שמציעה הסביבה. הבקשות נאגרות במסד נתונים והגישה לטפסים מתאפשרת למספר לא מוגבל של משתמשים מנהלי ביניים כך שכל אחד מהם יכול לראות את המידע הקשור אליו ותחת תחום אחריותו. הגישה למערכת המידע נעשית כמובן על פי הרשאות.

המערכת מחוללת באמצעות מחולל מערכות המידע המתוחכם של חברת פריזה - ה ™SysGenitor. להלן מספר דוגמאות לטפסי הרשמה מקוונים שבנתה חברת פריזה:

לפרטים נוספים לחץ כאן


מערכות המידע בענן


הענן האירגוני, ERP, CRM


ענן מערך ניהול השירות