.
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות

 

ראשי | מוצרים
 | יישומים | פיתוח מערכות מידע בענן | טכנולוגיה | שירותים | תמיכה | אודות |  יצירת קשר
 


פריזה - סביבת העבודה לארגון שלך בענן

טלפון: 04-6180592
פקס: 04-6180005

דוא"ל: info@priza.co.il

כתובת דואר: המייסדים 35
ת.ד. 366, בנימינה, 3055201
 

 

 

טכנולוגיה חדשה תשפר רמת הבטיחות ברפתות

המוסד לבטיחות ולגהות הטמיע בתקופה האחרונה טכנולוגיה חדישה של חברת ``פריזה`` שתאפשר שדרוג עבודתם של ממוני הבטיחות, אשר יוכלו מעתה לערוך חישובי סיכונים והפקות לקחים באופן שיגביר את ההגנה על בטיחותם של העובדים

22/01/2014

 

כחלק מרפורמה רחבה של המוסד לבטיחות וגהות, שמרכזה הכנסת טכנולוגיות חדשות לפעילות השטח היומיומית, פיתחה חברת פריזה עבור המוסד מערכת ייחודית, המאפשרת יישומה של גישה רב תחומית (בטיחות, גהות, ארגונומיה ורפואה) ושמטרתה שיפור ההגנה על בריאותם של העובדים, תוך התייחסות לגורמים הרבים המשפיעים על סביבת עבודתם. טכנולוגיה זו כבר יושמה באופן ראשוני ברפתות ברחבי הארץ.

 

במסגרת הפרויקט, שהחל בתחילת שנת 2013, הועלו ל"שירות הענן" של פריזה סקרי הבטיחות וממוני הבטיחות שמגיעים, כחלק מעבודתם היומיומית, למפעלים, בתי המלאכה, אתרי בנייה ורפתות. בדרך זו, מספר שלמה איציקובסקי, מנהל אגף הנדסה במוסד לבטיחות ולגהות, "הנתונים חשופים לכל הנוגעים בדבר. כך למשל, סטטיסטיקאי יכול להשתמש במידע, לעבד אותו, להסיק מסקנות ולמקד את הפעילות הבטיחותית והמניעתית במקומות שהכי מועדים לתאונות עבודה".

 

לדברי חיים בן ארי, גהותן ראשי במוסד לבטיחות ולגהות, "בניגוד למקובל לחשוב, מקצוע הרפתן הוא מקצוע עם גורמי סיכון גבוהים, שנובעים בעיקר מנשימת חלקיקים באוויר ברפת, מחשיפה לחומרים כימיים, אבק אורגני וחיידקים על רצפת הרפת, מסיכונים שבעבודה עם הפרות וכן מהחלקות, מעידות, נפילה מגובה והרמה של משאות כבדים".

הוא סיפר עוד, כי בארץ פותח מודל ייחודי הקרוי "מודל פרדונסקי" (על שמו של ד"ר אשר פרדו שפיתח את המודל) לניתוח גורמי הסיכון, מודל שהפוך עתה לחלק מהפיתוח של חברת פריזה.

 

המערכת עצמה פותחה באמצעות מנוע ה-SysGenitor™ של חברת פריזה הכתוב ב-,ASP.NET תוך שימוש ביכולות המגוונות שמציעה סביבת עבודה זו בענן. 

 

המנוע העומד בבסיס פלטפורמת ה ™SysGenitor מאפשר לקבוצת פיתוח להקים מערכות מידע מבוססת Web אל מול מסד נתונים בזמני פיתוח מינימאליים תוך שימוש ביכולות הפלטפורמה וללא צורך בכתיבת קוד. הקוד מחולל באופן אוטומאטי על ידי המנוע לאור האפיון שלה.

 

המערכת פועלת בענן הפרטי של חברת פריזה, שיושב במתחם של חברת פריזה בחוות של בזק בינ"ל ונטוויז`ן 013,  במודל "תוכנה כשירות"   .(SaaS - software as a service)

 

לדברי טל כידן, מנכ"ל חברת פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות, "המערכת מחוללת באמצעות מחולל מערכות המידע של חברת פריזה ה-™SysGenitor, שאחד מיתרונותיו הבולטים הוא הגמישות שמאפשרת התאמת מערכות מידע בענן בקלות רבה לצורכי כל ארגון באופן פרטני וייחודי. המחולל כותב בעצמו את קוד התוכנה של מערכת המידע בהתאמה מלאה לסביבת אינטרנט וכולל בסיס סטנדרטי לניהול משתמשים, הרשאות, ממשק משתמש בסביבת Web".

 

 

לידיעה כפי שפורסמה באנשים ומחשבים - "המוסד לבטיחות וגיהות הטמיע טכנולוגית ענן של פריזה".


מערכות המידע בענן


הענן האירגוני, ERP, CRM


ענן מערך ניהול השירות