.
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות

 

ראשי | מוצרים
 | יישומים | פיתוח מערכות מידע בענן | טכנולוגיה | שירותים | תמיכה | אודות |  יצירת קשר
 


פריזה - סביבת העבודה לארגון שלך בענן

טלפון: 04-6180592
פקס: 04-6180005

דוא"ל: info@priza.co.il

כתובת דואר: המייסדים 35
ת.ד. 366, בנימינה, 3055201
 

 

 

ארכיון בענן

פריזה מיחשבה והעבירה לענן שלה את הארכיון של ארכיב גנזכיון; היקף הפרויקט: מאות אלפי שקלים

13/01/2013

פרויקט בענן

מערכת המידע האינטרנטית שהוקמה עבור גנזכיון מנהלת את הארכיון שלה תוך תיעוד החומר המאורכב ומיקומו המרחבי במחסני הארכיב ● כמו כן, היא מתעדת את הקשר של החברה עם לקוחותיה, שלעתים דורשים שליפת מסמכים מקוריים ומאפשרת להם לשלוף מידע אודותיהם ממאגר שכולל מיליוני רשומות ● המערכת פועלת במודל SaaS ויושבת בענן הפרטי של פריזה.
 
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות מיחשבה את הארכיון של חברת ארכיב גנזכיון והעבירה אותו לענן שלה. הפרויקט החל לפני שנה וחצי והסתיים לפני כמה שבועות, והיקפו עומד על מאות אלפי שקלים.

 

ארכיב גנזכיון מקבוצת אפם השקעות מספקת שירותי ארכיב, אחסון וגניזה. הארכיון שלה עבר תהליך דיגיטציה ולאחר מכן הועבר למערכת המידע בענן "פריזה-נט" של פריזה, לצורך ניהול הארכיון והזמנות מסמכים.

 

מערכת המידע האינטרנטית שהוקמה עבור גנזכיון מנהלת את הארכיון שלה תוך תיעוד החומר המאורכב ומיקומו המרחבי במחסני הארכיב. כמו כן, היא מתעדת את הקשר של החברה עם לקוחותיה, שלעתים דורשים שליפת מסמכים מקוריים. במערכת משולב מנוע חיפוש שמאפשר איתור ושליפת מידע מתוך מאגר שכולל מיליוני רשומות והלקוחות יכולים באמצעות המערכת לצפות, לחפש ולאתר בזמן אמת את החומר הארכיוני שברצונם למצוא, וכן להגיש דרישות לשליפתו. כמו כן, היא מרכזת עבור המתפעלים של הארכיב את ההזמנות מכלל הלקוחות ומאפשרת מעקב מסודר אחרי תהליך שליפת מיכלי האחסון, החזרתם וביעורם בעת הצורך. התצוגה הוויזואלית מאפשרת למנהלים ולמתפעלים סיור וירטואלי בתוך המחסנים.

 

מערכת המידע פועלת במודל SaaS (תוכנה כשירות) ומאפשרת גישה ברמות הרשאה שונות על פי תפקיד המשתמש בהיררכיה הארגונית. היא יושבת בענן הפרטי של פריזה, שנמצא במתקני האירוח של נטוויז`ן ובזק בינלאומי.

מיקי רגב, מנכ"ל ארכיב גנזכיון, אמר ש-"הפכנו את הארכיב לממוחשב לחלוטין. הוא כולל בין היתר תצוגה ויזואלית של הנעשה במחסנים ומאפשר לנו לבצע את עבודתנו באופן יעיל ומסודר. מבחינת הלקוח, תהליך הדרישה לאיתור ושליפת החומר הארכיוני שלו הפך נגיש ופשוט, לצד שמירה על פרטיותו".

 

לכתבה כפי שפורסמה במגזין אנשים ומחשבים ו Daily Maily

 


מערכות המידע בענן


הענן האירגוני, ERP, CRM


ענן מערך ניהול השירות